+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Запоріжжя | (Запорізька область) 465++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Закази в процесі виконання:
6 шт.

Замовлення і доставка квітів Запоріжжя - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Запоріжжя без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Запоріжжя. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
636 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
450 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
426 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
450 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
425 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
507 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
532 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
556 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
657 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
594 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
634 грн.
   
троянда 9 шт., лента
491 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Запоріжжя вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Організація і підготовка до свята – це відповідальні періоди в нашому житті. Зручно, коли є можливість скористатися зручною послугою замовлення квітів та подарунків на дім до будь-якої урочистості. У цьому випадку немає необхідності витрачати час на поїздки по квітковим бутіках, а замовити квіти по Запоріжжю не виходячи з дому, ознайомившись з каталогом за чашкою кави в інтернет-магазині. Красиві свіжі квіти – це завжди відмінне доповнення до презенту і, навіть, самостійний знак уваги до будь-якого торжества. Красиво складені і правильно оформлені композиції, підійдуть як чоловікові, так і жінці. Головне, вказати привід і тематику заходу, за яким планується вручення букета і послуга доставка букетів у Запоріжжі буде виконана якісно та вчасно. Жодне особисте свято, будь-то: Ювілей, весілля або День народження не обходиться без квітів, тому живі квіти – завжди гармонійна прикраса урочистості. В залежності від формату заходу, ми оформимо для вас: :
– Розкішні кошики з живих квітів;
– Милі букети для нареченої;
– Інтелігентний класичний букет для ювіляра;
– Серця зі свіжих квітів для закоханих. І інші квіткові композиції з каталогу або за індивідуальним проектом. Послуга доставка букетів у Запоріжжі користується великим попитом у цінителів краси і свого часу. Квітковий інтернет-магазин – це достаток і широкий асортимент квітів, розкішні букети і творчі пропозиції флористів-оформлювачів. Ви знаходитесь напередодні торжества і хочете замовити подарунок і красивий букет – доставка квітів в Запоріжжі – до ваших послуг. Обирайте квіткову композицію в улюбленому стилі і радуйте своїх близьких приємними подарунками.

Доставку квітів Запоріжжя - (Запорізька область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»